PHFU-Rozdrabniania Mięsa Pazury, Wieprzowina wyciągnął Pazury Niedźwiedź Claws GRILLA Ze Stali Nierdzewnej z Drewnianą Rączką, najlepszy Pazury Widły do Rozdrabniania


Tagi: Tanie: PHFU Rozdrabniania Mięsa Pazury, Wieprzowina wyciągnął Pazury Niedźwiedź Claws GRILLA Ze Stali Nierdzewnej z Drewnianą Rączką, najlepszy Pazury Widły do Rozdrabniania, wysokiej jakości PHFU-Rozdrabniania Mięsa Pazury, Wieprzowina wyciągnął Pazury Niedźwiedź Claws GRILLA Ze Stali Nierdzewnej z Drewnianą Rączką, najlepszy Pazury Widły do Rozdrabniania, dostawcy Forks z Chin.

zł27.28 zł28.73
  • W magazynie
  • w179


TRWAŁA STAL NIERDZEWNA NIEDŹWIEDŹ NISZCZARKI: nasze mięso pazury są wykonane z najwyższej jakości stałe ze stali nierdzewnej z 2mm grubości, to nigdy nie stopić lub wygięte i zdrowsze niż niektórych tworzyw sztucznych lub nylon pazury które mogą stopiony lub wygięte i stworzyć kwestie bezpieczeństwa żywności. najlepszy kitchen & narzędzia grill niedźwiedź niszczarka na Rynku!
WYGODNE DREWNIANE UCHWYTY: Ze Względu Na ergonomicznej konstrukcji z antypoślizgowy uchwyt projekt, nasza grube drewnianą rączką są wygodne w obsłudze, zapobiec pazury staje się zbyt gorąco w obsłudze i uniknąć ranienia palcami.
WYSTARCZAJĄCO OSTRY i TIMER SAVER: Nasze niedźwiedź claws są bardzo ostre i bardziej wydajne niż inne plastikowe pazury, za pomocą tego mięsa pazury obsługi tylko zabierze cię kilka minut, aby wyciągnąć wieprzowe, skrócić czas w pół przy użyciu dwa widelce. wielki zegar saver dla kuchni i GRILL!
AN Doskonałe NARZĘDZIE DO KUCHNI LUB GRILLA: Nasze mięso pazury są trwałe i odporne stopu, możesz radzić sobie z każdym mięsa z palacz grill lub powolne kuchenka bez upuszczając je lub spalanie twoich rękach, takich jak mostek, kurczak, wołowina, turcja, drób, szynki, roasts...
ŁATWE DO CZYSZCZENIA i myć w ZMYWARCE: jak nasze mięso pazury wykonane są ze stali nierdzewnej i nie wydrążone drewniane uchwyty i nic przyklejone do nich, uczynić je łatwiej oczyścić niż plastikowe pazury, można rzucić te pazury w zmywarce do łatwego czyszczenia grilla-up. można myć w zmywarce jest dostępny!
rozmiar: 115*108*20mm
kolor: Srebrny + brązowy
Zawartość opakowania
2 x Stal Nierdzewna Mięso Pazury
proszę Zwrócić Uwagę: Trzymać z dala od dzieci. można umieścić go na wysokie miejsce ze względu na jego ostre zęby.
tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
uwaga: strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.


  • Nazwa marki: SSGP
  • Typ narzędzia: Widły
  • Typ: Narzędzia

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.28kg (0.62lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 12cm x 11cm x 5cm (4.72in x 4.33in x 1.97in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty