(2 sztuk/partia) 40C KSD301 Termostat Normalnie Blisko, Przełącznik temperatury, NC 40 Celsjusza, bimetaliczny Dysk.


Tagi: Tanie: (2 sztuk/partia) 40C KSD301 Termostat Normalnie Blisko, Przełącznik temperatury, NC 40 Celsjusza, bimetaliczny Dysk., wysokiej jakości (2 sztuk/partia) 40C KSD301 Termostat Normalnie Blisko, Przełącznik temperatury, NC 40 Celsjusza, bimetaliczny Dysk., dostawcy Switches z Chin.

zł7.08
 • W magazynie
 • w54Seria Termostat KSD301 (Auto-Reset).
działania Typu: NC. typ (Zwykle Blisko, Podłączony)
działanie temperatury: 40 +-3 stopni Celsjusza, zresetować temperatury: 25 +-5 stopni Celsjusza.
ilość: wiele 2 kawałki.
100% Nowy, nigdy nie Używany.
Zgodne Z Dyrektywą RoHS.
cechy:
stabilizowane wydajność, wysoka precyzja kontroli temperatury, małe luzem, światło, wysoka niezawodność, i niewiele zakłóceń do bezprzewodowej, etc.
środki ostrożności:
1. Proszę zachować cap firma z instalacją powierzchni controleed urządzenia przy instalacji. Please wytrzeć przewodzenia smar silikonowy do wykrywania powierzchni w celu ubezpieczania efekt pomiaru temperatury.
2. Nigdy Nie załamanie, poluzować lub odkształca się w górnej części pokrywy powierzchni podczas instalacji w celu uniknięcia żadnego wpływu do jego wydajność.
3. Never infiltrateany liqiud do termostatu, ani ponad prasy do pęknięcia powłoki, nie zmienia kształcie zewnętrzne okablowania terminal na darmo woli.
4. w Przypadku produktów stosowane w obwodu w nie więcej niż 5A prąd, proszę wybrać ołowiu z przekrój powierzchni miedzi rdzeń 1mm2 spada w ciągu 0.5-do połączenia. i dla tych stosowanych w obwodzie w nie więcej niż prąd 10A, proszę wybrać ołowiu z corss-sekcja powierzchni rdzeń miedziany spada w ciągu 0.75-1.5mm do podłączenia.
5. Przechowywać produkt w suchych i czystych magazyn w dobrej wentylacji i wolne od gazów korozyjnych i z wilgotność względna mniej niż 90% i temperatura otoczenia w 40C.
***********************************************************
wysyłka:
1. należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
2. Proszę Skontaktować Się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie.
powrotna Polisa:
jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o kontakt w ciągu 30 dni, możesz wybór zwrotu pieniędzy lub pozycji wymiany.
skontaktuj się z nami:
wszelkie pytania, prosimy o kontakt z nami. ze względu na różnice stref czasowych, możemy nie natychmiast odpowiedzieć, ale obiecujemy, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.


 • Typ artykułu: Przełączniki
 • Cechy: .
 • Typ przełącznika: Przełącznik temperatury
 • Numer modelu: TSW-301B/40C-2
 • Gwarancja: .
 • Certyfikacja: Rohs

 • Typ jednostki: lot (2 części/lot)
 • Waga przesyłki: 0.1kg (0.22lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty